Koučování, Firemní koučování

Koučování Brno, Firemní koučování Brno

Koučování uvolňuje potenciál člověka a umožňuje mu tak maximalizovat jeho výkon. Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přijdou. Firemní Koučink je možné využít pro aktivní řešení problémů, v průběhu práce na úkolech nebo při jejich kontrole. Firemní koučování je dnes stále významnějším, účinnějším nástrojem nejen pro vedení lidí, ale celých firem.

Kde využíváme koučování?

 • Motivace zaměstnanců
 • Delegování
 • Řešení problémů
 • Vztahové problémy
 • Vytváření týmů
 • Realizace úkolů
 • Plánování a kontrola
 • Osobní růst zaměstnanců
 • Činnost týmů

Individuální koučink

Individuální koučink je určený pro jednotlivé subjekty jako jsou jednatelé, ředitelé, manažeři, vedoucí pracovníci či klíčoví zaměstnanci. Individuální koučink mění myšlení jednotlivce tak, aby co nejefektivněji a co nejlépe dosáhl svého stanoveného cíle.

Týmový koučink

Týmový koučink je možné kombinovat s koučinkem individuálním. Je to optimální varianta pro práci s týmem a jeho výkonností. Díky týmové spolupráci se zlepšují vztahy na pracovišti, komunikace, motivace lidí a hlavně dochází k synergickému efektu tvůrčí spolupráce, kde dochází k vyšší produktivitě firmy násobně.

Koučování metodou GROW

 1. CÍLE (Goal Setting) – stanovení krátkodobých i dlouhodobých cílů
 2. REALITY (Reality) – zjištění skutečného stavu věci, prověření reality
 3. MOŽNOSTI (Options) – alternativní strategie, postupy a činnosti
 4. VOLBA (What, When, Who, Will) – Co se má udělat? Kdy se to udělá? Kdo to udělá a jaká je vůle a odhodlání to udělat.

Naše poradenské služby Brno

Naše poradenské služby jsou zaměřené na úspěch, podnikání, business, firemní rozvoj a manažerské poradenství pro firmy. Poradenské služby Vám poskytneme osobně nebo online. Business Koučink Brno Vám pomůže k celkové prosperitě a rozvoji firmy. Business koučink je systematický proces rozvoje, který pomáhá uspět všem organizacím, společnostem, majitelům firem, jednatelům, manažerům i všem dalším zaměstnancům. Firemní poradenství na míru připravené Vám zlepší výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Naše účinné strategie Vám pomohou rychle a snadno dosáhnout dlouhodobého úspěchu a bohatství. Pro zvýšení Vašich prodejů můžete využít naše jedinečná marketingová strategie a obchodní strategie. Pro osobní rozvoj a efektivitu Vašich zaměstnanců připravíme komplexní programy pro růst firmy jako je vzděláváníškoleníworkshop nebo následující tréninky pro firmy:

Trvalý a dlouhodobý úspěch Vám zajistí schopní klíčoví zaměstnanci, manažeři a jejich týmy. Specializujeme se na rozvoj firmy prostřednictvím tvůrčí spolupráce synergie. Základním předpokladem synergie je účinná komunikacetýmová spolupráce založená na důvěře a silných stránkách všech lidí v týmu a správném vedení lidí. Ideální nástroj pro rozvoj synergické spolupráce je správný teambuilding. Každá dlouhodobě úspěšná firma neustále pracuje na svém rozvoji, zdokonalování svých procesů, produktů a služeb, ale hlavně na svých strategiích. Pro nové i stávající společnosti je ideální náš podnikatelský plán. Náš Business model Vám pomůže dosahovat a trvale udržovat nejvyšší úroveň výkonnosti splňující očekávání všech zainteresovaných stran. Pro naši spolupráci, programu na míru a či nabídku nás prosím kontaktujte. Zde jsou další informace o nás.

Partneři