Marketingová strategie, Marketingový plán

Efektivní marketingová strategie, Efektivní marketingový plán

Marketingová strategie navazuje na celkovou strategii firmy. Efektivní marketing se často popisuje jako umění „Dělat, co umíš prodat, ne prodávat, co umíš udělat.“ Nejúspěšnější organizace jsou orientované na zákazníka a vytváření produkty a služby podle potřeb zákazníků. Cílem marketingové strategie je uplatnit své produkty a služby na trhu v takovém množství a ceně, jakou vyžaduje celková strategie firmy. Naše efektivní strategie marketingu Vám pomůže tvořit lepší produkty a služby, mít spokojenější zákazníky, vyšší prodeje, ale hlavně dosahovat vyšší zisky.

Členění marketingové strategie

  • Cíle marketingu
  • Strategie značky
  • Komunikační strategie
  • Strategie komunikačního mixu
  • Firemní design
  • Lidské zdroje v marketingu
  • Finanční a materiálové zabezpečení marketingu
  • Marketingový informační systém

Naše poradenské služby Brno

Naše poradenské služby jsou zaměřené na úspěch, podnikání, business, firemní rozvoj a manažerské poradenství pro firmy. Poradenské služby Vám poskytneme osobně nebo online. Business Koučink Brno Vám pomůže k celkové prosperitě a rozvoji firmy. Business koučink je systematický proces rozvoje, který pomáhá uspět všem organizacím, společnostem, majitelům firem, jednatelům, manažerům i všem dalším zaměstnancům. Firemní poradenství na míru připravené Vám zlepší výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Naše účinné strategie Vám pomohou rychle a snadno dosáhnout dlouhodobého úspěchu a bohatství. Pro zvýšení Vašich prodejů můžete využít naše jedinečná marketingová strategie a obchodní strategie. Stále významnějším a účinnějším nástrojem pro vedení lidí se dnes stává koučování. Naše firemní koučování Vám pomůže maximalizovat Váš výkon. Pro osobní rozvoj a efektivitu Vašich zaměstnanců připravíme komplexní programy pro růst firmy jako je vzdělávání, školení, workshop nebo následující tréninky pro firmy:

Trvalý a dlouhodobý úspěch Vám zajistí schopní klíčoví zaměstnanci, manažeři a jejich týmy. Specializujeme se na rozvoj firmy prostřednictvím tvůrčí spolupráce synergie. Základním předpokladem synergie je účinná komunikace, týmová spolupráce založená na důvěře a silných stránkách všech lidí v týmu a správném vedení lidí. Ideální nástroj pro rozvoj synergické spolupráce je správný teambuilding. Každá dlouhodobě úspěšná firma neustále pracuje na svém rozvoji, zdokonalování svých procesů, produktů a služeb, ale hlavně na svých strategiích. Pro nové i stávající společnosti je ideální náš podnikatelský plán. Náš Business model Vám pomůže dosahovat a trvale udržovat nejvyšší úroveň výkonnosti splňující očekávání všech zainteresovaných stran. Pro naši spolupráci, programu na míru a či nabídku nás prosím kontaktujte. Zde jsou další informace o nás.

Partneři