Obchodní a prodejní dovednosti

Prodejní dovednosti, Obchodní dovednosti

Obchodní a prodejní dovednosti jsou základní dovednosti každého úspěšného zaměstnance, manažera. podnikatele i samotného majitele firmy.

Předpoklady úspěšného prodejce/obchodníka

  1. OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY – úspěšný obchodník je především osobnost, která má charisma, charakter, pozitivní přístup a smysl pro humor.
  2. SILNÁ OSOBNÍ MOTIVACE – pro svou touhu dosáhnout úspěchu je třeba mít silnou motivaci. Výraznou motivací pro nás je to, že děláme, co chceme a co nás zajímá, když nás práce baví.
  3. ZNALOSTI A VEDOMOSTI – kromě základních obecných znalostí musí mít obchodník určité znalosti a vědomosti, které jsou pro daný obor specifické. Jedná se o znalosti a vědomosti o trhu, produktu, sortimentu, službách, o firmě, konkurenci, regionu, právních předpisech, o technikách prodeje a prodejní taktice.
  4. SCHOPNOSTI A DOVEDNOSTI – mezi základní schopnosti a dovednosti úspěšného obchodníka patří: komunikační schopnosti a dovednosti, schopnost koncentrace, schopnost pracovat s informacemi, schopnost empatie, organizační schopnosti a schopnost učit se.

Naše poradenské služby Brno

Naše poradenské služby jsou zaměřené na úspěch, podnikání, business, firemní rozvoj a manažerské poradenství pro firmy. Poradenské služby Vám poskytneme osobně nebo online. Business Koučink Brno Vám pomůže k celkové prosperitě a rozvoji firmy. Business koučink je systematický proces rozvoje, který pomáhá uspět všem organizacím, společnostem, majitelům firem, jednatelům, manažerům i všem dalším zaměstnancům. Firemní poradenství na míru připravené Vám zlepší výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Naše účinné strategie Vám pomohou rychle a snadno dosáhnout dlouhodobého úspěchu a bohatství. Pro zvýšení Vašich prodejů můžete využít naše jedinečná marketingová strategie a obchodní strategie. Stále významnějším a účinnějším nástrojem pro vedení lidí se dnes stává koučování. Naše firemní koučování Vám pomůže maximalizovat Váš výkon. Pro osobní rozvoj a efektivitu Vašich zaměstnanců připravíme komplexní programy pro růst firmy jako je vzdělávání, školení, workshop nebo následující tréninky pro firmy:

Trvalý a dlouhodobý úspěch Vám zajistí schopní klíčoví zaměstnanci, manažeři a jejich týmy. Specializujeme se na rozvoj firmy prostřednictvím tvůrčí spolupráce synergie. Základním předpokladem synergie je účinná komunikace, týmová spolupráce založená na důvěře a silných stránkách všech lidí v týmu a správném vedení lidí. Ideální nástroj pro rozvoj synergické spolupráce je správný teambuilding. Každá dlouhodobě úspěšná firma neustále pracuje na svém rozvoji, zdokonalování svých procesů, produktů a služeb, ale hlavně na svých strategiích. Pro nové i stávající společnosti je ideální náš podnikatelský plán. Náš Business model Vám pomůže dosahovat a trvale udržovat nejvyšší úroveň výkonnosti splňující očekávání všech zainteresovaných stran. Pro naši spolupráci, programu na míru a či nabídku nás prosím kontaktujte. Zde jsou další informace o nás.

Partneři