Osobní rozvoj a efektivita

Efektivní osobní rozvoj

Osobní rozvoj zahrnuje činnosti, které rozvíjejí schopnosti a potenciál člověka a může mít velký vliv na efektivitu člověka, ale i na efektivitu celé firmy. Thimothy Gallwey definuje 3 základní kameny úspěšně provedené práce. Jedná se o 3 provázané složky práce: výkon, učení a radost. Náš pracovní výkon plně v dlouhodobém horizontu souvisí s učením během tohoto výkonu a pocity radosti, které nás motivují k lepším pracovním výsledkům.

Osobní rozvoj ve všech oblastech osobnosti

  • MENTÁLNÍ INTELIGENCE (IQ) – VIZE – vize je představa o budoucnosti. Je to aplikovaná představivost ideálu. Vize představuje začátek procesu „sebeobjevování“, ať už jde o jednotlivce či společnost. Představuje touhy, sny, naděje, cíle a plány. Vize je skutečná realita budoucnosti.
  • FYZICKÁ INTELIGENCE (PQ) – DISCIPLÍNA – disciplína představuje cenu, kterou jsem ochotni zaplatit za uskutečnění své vize. Disciplína se dostaví, když se spojí vize a odhodlání ji realizovat.
  • EMOCIONÁLNÍ INTELIGENCE (EQ) – ELÁN A NADŠENÍ – je to vnitřní síla, touha, tah na branku, která umožňuje si uchovat disciplínu a realizovat vizi. Elán je záležitostí srdce a projevuje se optimismem, nadšením, rozhodností, odhodláním a emociální vazbou. Entuziasmus nám dovoluje tvrdit, že budoucnost můžeme předvídat tehdy, když ji tvoříme.
  • DUCHOVNÍ INTELIGENCE (SQ) – SVĚDOMÍ – svědomí je vnitřní morální cítění toho, co je správné a co není. Prostřednictvím svědomí směřujeme k smysluplnému naplnění života.

Naše poradenské služby Brno

Naše poradenské služby jsou zaměřené na úspěch, podnikání, business, firemní rozvoj a manažerské poradenství pro firmy. Poradenské služby Vám poskytneme osobně nebo online. Business Koučink Brno Vám pomůže k celkové prosperitě a rozvoji firmy. Business koučink je systematický proces rozvoje, který pomáhá uspět všem organizacím, společnostem, majitelům firem, jednatelům, manažerům i všem dalším zaměstnancům. Firemní poradenství na míru připravené Vám zlepší výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Naše účinné strategie Vám pomohou rychle a snadno dosáhnout dlouhodobého úspěchu a bohatství. Pro zvýšení Vašich prodejů můžete využít naše jedinečná marketingová strategie a obchodní strategie. Stále významnějším a účinnějším nástrojem pro vedení lidí se dnes stává koučování. Naše firemní koučování Vám pomůže maximalizovat Váš výkon. Pro osobní rozvoj a efektivitu Vašich zaměstnanců připravíme komplexní programy pro růst firmy jako je vzdělávání, školení, workshop nebo následující tréninky pro firmy:

Trvalý a dlouhodobý úspěch Vám zajistí schopní klíčoví zaměstnanci, manažeři a jejich týmy. Specializujeme se na rozvoj firmy prostřednictvím tvůrčí spolupráce synergie. Základním předpokladem synergie je účinná komunikace, týmová spolupráce založená na důvěře a silných stránkách všech lidí v týmu a správném vedení lidí. Ideální nástroj pro rozvoj synergické spolupráce je správný teambuilding. Každá dlouhodobě úspěšná firma neustále pracuje na svém rozvoji, zdokonalování svých procesů, produktů a služeb, ale hlavně na svých strategiích. Pro nové i stávající společnosti je ideální náš podnikatelský plán. Náš Business model Vám pomůže dosahovat a trvale udržovat nejvyšší úroveň výkonnosti splňující očekávání všech zainteresovaných stran. Pro naši spolupráci, programu na míru a či nabídku nás prosím kontaktujte. Zde jsou další informace o nás.

Partneři